Zijpe


Doop-, Trouw- en Begraafboeken


Gereformeerd


1 Doopboek Zijpe. 1672-1739.
2 Doopboek Zijpe. 1740-1791.
3 Doopboek Zijpe. 1792-1812.
4 Doopboek Schagerbrug. 1659-1756.
5 Doopboek Schagerbrug. 1756-1812.
6 Doopboek Schagerbrug. 1792-1806.
7 Ondertrouw- en trouwboek Schagerbrug. 1792-1794.
8 Doopboek Zuid-Zijpe. St. Maartensbrug. 1700-1755.
9 Doopboek Zuid-Zijpe. St. Maartensbrug. 1756-1800.
10 Doopboek Zuid-Zijpe. St. Maartensbrug. 1801-1813.
11 Ondertrouw- en trouwinschrijvingen Zuid-Zijpe. St. Maartensbrug. 1700-1795. Geen scans beschikbaar.
11 Ondertrouw- en trouwinschrijvingen Zuid-Zijpe. 1798-1811.
27 Doopboek Petten. 1640-1730.
28 Doopboek Petten. 1730-1811.
30 Ondertrouw- en trouwboek Petten. 1682-1801.
31 Kerkeraadsboek, waarin lidmaten en attestaties Petten. 1734-1792.
31 Kerkeraadsboek, waarin lidmaten en attestaties Petten. 1734-1792.

Rooms-Katholiek


14 Vrouwe Geboorte) Doopboek Zijpe. 1721-1799.
15 Vrouwe Geboorte) Doopboek Zijpe. 1800-1811.

Gaarder


18 Register van aangifte voor de impost op het trouwen Zijpe. 1735-1757.
19 Register van aangifte voor de impost op het trouwen Zijpe. 1757-1802.
21 Register van aangifte voor de impost op het begraven Zijpe. 1721-1734.
22 Register van aangifte voor de impost op het begraven Zijpe. 1747-1757.
23 Register van aangifte voor de impost op het begraven Zijpe. 1758-1777.
24 Register van aangifte voor de impost op het begraven Zijpe. 1777-1805.
34 Register van aangifte voor de impost op het trouwen en begraven Petten. 1748-1796.
35 Register van aangifte voor de impost op het begraven en register van overledenen, opgemaakt voor het invorderen van de belasting op het recht van successie Petten. 1796-1809.
20a Register van aangifte voor de impost op het trouwen, Zijpe. 1803-1811.

Gequalificeerde


25 Register van overledenen opgemaakt voor het invorderen van de belasting op het recht van successie Zijpe. 1806-1809.
26 Register van overledenen opgemaakt voor het invorderen van de belasting op het recht van successie Zijpe. 1806-1811.
36 Register van overledenen opgemaakt voor het invorderen van de belasting op het recht van successie Petten. 1808-1811.

Gerecht


16 Ondertrouw- en trouwboek Zijpe. 1696-1734.
17 Ondertrouw- en trouwboek Zijpe. 1735-1811.
32 Akten van ondertrouw Petten. 1808-1810.
33 Ondertrouw- en trouwboek Petten. 1670-1810.

Zuid-Zijpe


13 Doopsgezind. Geboorteboek Zuid-Zijpe. 1729-1811.

Burgerlijke Stand


Huwelijken 1920-1929
Overlijden 1923
Overlijden 1924-1933
Overlijden 1934-1942
Overlijden 1943-1950