Winkel


Doop-, Trouw- en Begraafboeken


Gereformeerd


1 Doopboek Winkel. 1639-1680.
2 Doopboek Winkel. 1681-1719.
4 Doopboek Winkel. 1774-1833.
3 Doopboek Winkel. 1720-1774.
5 Ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1661-1775.
6 Ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1775-1795.
12 Rekening en verantwoording van de secretaris van Winkel als ontvanger van de gaardersbelastingen. 1747-1776.
14 Rekening en verantwoording van de secretaris van Winkel als ontvanger van de gaardersbelastingen. 1777-1805.

Gerecht


7 Ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1632-1665.
8 Ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1666-1749.
9 Ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1749-1811.
10 Bijlagen bij het ondertrouw- en trouwboek Winkel. 1779-1810.
11 Register van aangifte voor de impost op het trouwen en begraven Winkel. 1707-1728.
13 Register van aangifte voor de impost op het trouwen en begraven Winkel. 1791-1795.

Burgerlijke Stand


Geboorten 1881-1900
Huwelijken 1921-1930
Overlijden 1943-1950